Київський інженер три місяці незаконно прослуховував Державну судову адміністрацію

harringtonfordistrictattorney.com

Підозрюваний не пояснив, для чого він це зробив

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування за фактом незаконного прослуховування Державної судової адміністрації України у 2018 році.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець, інформує "Українська правда".

Зокрема, за версією обвинувачення, у серпні-вересні 2018 року інженер відділу державного підприємства "Інформаційні судові системи" завантажив шкідливе програмне забезпечення, віднесене до категорії спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, на низку ноутбуків, які використовувались для налаштування роботи комп’ютерів, локальної мережі та дата-центру Державної судової адміністрації.

Новини за темою: Прокуратура розслідує можливі розкрадання при будівництві військових казарм на Одещині

Чоловік замаскував це програмне забезпечення та впродовж трьох місяців прослуховував приміщення Державної судової адміністрації.

"Підозрюваний не пояснив, з якою метою він встановив це обладнання, начебто не знав, що це незаконно. Зараз він переведений на іншу посаду і перебуває під запобіжним заходом у вигляді нічного домашнього арешту", – повідомила Максимець.

Новини за темою: На Кіровоградщині чиновник пенсійного фонду привласнив майже 700 тис. грн, - прокуратура

За результатами розслідування інженеру висунули обвинувачення за ч. 1 ст. 359, ч. 1 ст. 3611 КК України. Санкція статті передбачає 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Обвинувальний акт направлено до Печерського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Нагадаємо, прокуратура Івано-Франківської області попередила злочинну схему експорту лісу-кругляку обсягом понад 1 тис. куб м на суму понад 2 млн 800 тис. грн.

 Loading...