live

Коронавірус з Китаю: Гончарук негайно вилетів до Полтавської області

Telegram-канал Олексія Гончаренка

В Нових Санжарах буде працюватиме оперативний штаб уряду

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук негайно вилетів до Полтавської області. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Невідкладно вилітаю до Полтавської області. Оперативний штаб уряду працюватиме в Нових Санжарах", - написав очільник уряду.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт  приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що усі на борту літака, який прибув з Уханя, здорові, лише трохи втомилися. Міністр МВС звернувся до громадян з проханням не впадати у паніку через евакуацію українців з Уханя.

Loading...