Конституційний суд України заявив про тиск з боку НАБУ, НАЗК і політиків

Конституційний суд України

AFP

З відповідною заявою суд звернувся до президента України, а також керівників Верховної Ради та уряду

У Конституційному суді України заявили про тривалий тиск з боку антикорупційних органів та політиків. Про це йдеться у заяві КСУ до до президента Володимира Зеленського, голови Верховної ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Зокрема, у суді запевнили, що протягом кількох місяців на них чинять тиск Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та окремі політики.

Як зазначається, незаконний вплив вчиняється як щодо окремих суддів, так і щодо суду в цілому "з метою зупинки його роботи, підриву авторитету і втрати суспільної довіри.

Новини за темою: НАБУ оскаржить рішення ОАСК щодо відсторонення Ситника з посади

Водночас у Конституційному суді запевнили, що надалі продовжуватимуть виконувати свою роботу.

"Рішенням зборів суддів Конституційного Суду України Голові КСУ Тупицькому О. М. доручено повідомити особисто Президента України, Голову Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України про ситуацію, що склалася", - йдеться у заяві. 

Новини за темою: Венедіктова поставила незадовільну оцінку НАБУ та САП через відсутність посадок топкорупціонерів

Нагадаємо, напередодні, 27 жовтня, Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за недостовірне декларування. 

Loading...