live

Конфлікт у Вінниці: Власник кав'ярні, порушуючи заборони уряду, застосував силу до журналістки телеканалу ZIK

Телеканал ZIK

Чоловік, який є власником кав'ярні у Вінниці, де продавали каву під час карантину, перешкоджав знімальній групі телеканалу ZIK

У Вінниці власник кав'ярні, де всупереч постанові Кабміну продавали каву, незважаючи на присутність поліції, перешкоджав журналістам телеканалу ZIK в журналістській діяльності під час інспектування українських міст на дотримання правил карантину.

Зокрема, за словами журналістки Алли Жизневської, у Вінниці є поодинокі порушення: не усі носять маски, у трамваї можна зустріти людей без спецперепусток, а у невеликій кав'ярні продають каву на розлив.

"Ми з моєю колегою підійшли до цього приміщення. Правоохоронці уже з'ясовували цю ситуацію. Людина порушує постанову Каміну 211, він не має права продавати каву на розлив. Продавець, який відпускав каву, сказав, що ми порушуємо постанову, бо не зберігаємо дистанції. Ми його послухали, відійшли на безпечну відстань, залишили мікрофон на полиці. Згодом приїхав власник закладу. Він поводився агресивно, звинувачував правоохоронців. Він жбурнув наш мікрофон, перешкоджав журналістській діяльності і схопив Валерію за руку", – розповіла Алла Жизневська.

Вона додала, що поліцейські виписали штраф власнику кав'ярні за адмінпорушення. Сам чоловік покинув місце події, однак правоохоронці його наздогнали і зараз чоловік перебуває у відділку поліції.

Журналісти телеканалу сподіваються, що чоловік визнає свою провину, а його заклад не працюватиме під час карантину.

Нагадаємо, раніше у Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Невідомі молодики напали на знімальну групу телеканалу ZIK в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Після інциденту журналістка Алла Жизневська написала заяву у Дніпровський райвідділ поліції Києва через напад та побиття.

Згодом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про затримання громадянина, який напередодні напав на знімальну групу телеканалу ZIK.

Loading...