live

Коломойський виграв суд проти Гонтаревої

Ігор Коломойський Наталія Кравчук/НВ

Коломойський захищав свою честь, гідність та ділову репутацію

Бізнесмен Ігор Коломойський виграв суд у колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої щодо захисту своєї честі, гідності та ділової репутації. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на відповідне рішення суду.

"Позов Коломойського Ігоря Валерійовича до Гонтаревої Валерії Олексіївни, Товариства з обмеженою відповідальністю "Київський інститут проблем управління імені Горшеніна" про захист честі, гідності та ділової репутації - задовольнити в повному обсязі", - йдеться у вердикті.

Також суд визнав недостовірною інформацію, викладену в інтерв’ю Гонтаревої виданню "Лівий берег".

"Визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Коломойського Ігоря Валерійовича інформацію, поширену 18 вересня 2019 р. на вебсайті lb.ua, за адресою в мережі Інтернет https://lb.ua/news/2019/09/18/437580_valeriya_gontareva_vsya_brigada.html в інтерв'ю Гонтаревої Валерії Олексіївни під заголовком: "Валерия Гонтарева: "Вся эта бригада, они не просто травят меня, но делают это нагло и еще стебутся", - ухвалив суд.

Також суд вирішив стягнути з Інституту Горшеніна і Гонтаревої в рівних частках на користь Коломойського судовий збір в розмірі 2305,20 грн", - додається в заключенні.

Новини за темою: Я бачу, як вони знущаються з мене, - ексголова НБУ Гонтарева

Раніше колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявляла, що не планує звертатися до суду із позовом проти олігарха Ігоря Коломойського.

Loading...