Новини » Події Читать эту новость на русском

Коломойський почав зводити рахунки зі своїми суперниками, - Дудкін про тиск на опозиційні телеканали

Телеканал ZIK

Криміналітет вже увійшов у рамки державної політики між пресою і владою

Події навколо телеканалу "112 Україна" свідчать про те, що пан Коломойський почав зводити рахунки зі своїми політичними суперниками. 

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний та військовий експерт Юрій Дудкін.

Експерт, коментуючи спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна", зазначив, що зовсім не вірить у те, що це випадковість і що влада злякається та почне відступати.

"Це все маячня! Я не вірю в це. Справа в тому, що подібні речі, зовсім кримінальні речі, пов’язані із телеканалом "112 Україна", – це не вперше. Це вже система. Тобто криміналітет вже увійшов в рамки державної політики між пресою і владою. Тобто іншого виходу у влади тепер немає, як діяти кримінальними методами. І я не маю зовсім ніяких надій на щось краще", – сказав Дудкін.   

Він додав, що тиск на опозиційних політиків та опозиційні телеканали розпочався ще при Порошенкові, а зараз цю роботу очолив чинний президент Зеленський.   

Новини за темою: Відбувається продовження політики Порошенка, але в погіршеній формі, – Волошин про ситуацію із "112 Україна"

"Тепер, коли головою Офісу президента був Богдан, – цілком людина пана Коломойського, от і через своїх людей пан Коломойський починає зводити рахунки зі своїми політичними суперниками, зокрема, з Віктором Медведчуком. І ось цими діями по рейдерству, по захопленню власності, а візьміть ще нацистські угрупування, які є на утриманні того ж Коломойського, мінування офісу в густонаселеному центрі Києва, хіба ми це можемо пояснити тим, що це випадковість, помилка влади? Ні! Це цілеспрямовані, сплановані дії, які, я сподіваюся, отримають міжнародний осуд", – прокоментував Юрій Дудкін.

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання. 

 

 

Loading...