Херсонські високопосадовці причетні до злочинної схеми, яку викрила СБУ, - ЗМІ

СБУ припинила діяльність угруповання, яке виготовляло та контрабандно переправляло цигарки до ЄС YouTube-канал СБУ

Напередодні на Херсонщині СБУ припинила діяльність угрупування, яке нелегально виготовляло та переправляло контрабандою великі партії цигарок до Євросоюзу. Про це повідомила пресслужба відомства.

"Оперативники спецслужби встановили, що учасники групи вирощували тютюн у Херсонській області на покинутій фермі. Продукцію ділки переправляли в Одеську і Дніпропетровську області, де на двох лініях підпільно виробляли цигарки під виглядом відомих світових брендів. Одна з них функціонувала на легальному тютюновому виробництві, інша діяла незаконно", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці попередньо встановили, що зловмисники щодня виготовляли до 15 тисяч пачок цигарок. Далі готовий товар перевозили на Закарпаття, де його складували для подальшого транспортування до країн Євросоюзу.

"Під час одночасних слідчих дій у чотирьох областях правоохоронці виявили понад 1,5 мільйона пачок цигарок та майже 15 тонн готового до фасування тютюну", – зазначили в СБУ.

За інформацією видання "Мій Херсон", яка поки не є офіційно підтвердженою, до діяльності злочинного угрупування причетні Віталій Булюк та Олександр Кромп.

Наразі тривають слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження. 

Loading...