Новини » Події Читать эту новость на русском

Хакерська атака на сайт Нацполіції: Витоку документів не було

Ігор Клименко

Після зламу хакери нібито поширили фейки

У Нацполіції запевняють, що внаслідок хакерської атаки на новинний сайт відомства витоку документів не відбулось. Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко в ефірі "Свобода слова".

"Сайт Нацполіції не ліг – ліг сайт виключно новинний Нацполіції. Ми його зразу відімкнули від мережі; буквально з’явилося дві новини – і сайт Національної поліції нами ж зразу був покладений, щоб з’ясувати, чому відбулося втручання в роботу сайту.

Ми встановили причини. Але ніякої видачі, ніяких документів, ніяких скріншотів просто не може бути, це я вам заявляю відповідально", - сказав він.

Новини за темою: Злам сайту Нацполіції: Зловмисникам загрожує від 3 до 6 років в’язниці

Нагадаємо, 23 вересня правоохоронці зафіксували несанкціоноване втручання в роботу офіційного вебсайту Нацполіції. Зокрема, зловмисники поширили фейки про загибель трьох військових на Львівщині та американських військових радників на Херсонщині.

Згодом стало відомо, що хакери оприлюднили недостовірну інформацію на сайті Вараської міськради про нібито викид радіації на Рівненській АЕС. Там заявили, що всі показники перебувають у нормі.

Loading...