live

Карантин в Україні: Поліція склала 270 протоколів за порушення

Ілюстративне зображення Нацполіція

Найбільша кількість порушень карантину зафіксована у Донецькій області

У четвер, 19 березня, правоохоронці склали майже 300 адміністративних протоколів за порушення карантину в Україні. Про це повідомляє пресцентр Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, сьогодні співробітники поліції склали 270 протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У Києві правоохоронці виявили 31 порушення карантину.

Зазначається, що найбільша кількість порушень карантину зафіксована у Донецькій області, там було складено 58 адмінпротоколів. Також порушення виявили у Київській (25), Херсонській (24), Сумській (19), Черкаській (18), у Волинській (14) та Вінницькій (13) областях.

Ще 10 протоколів склали у Львівській області, по 9 - у Рівненській та Кіровоградській, 4 - у Миколаївській, по 3 - у Закарпатській, Полтавській та Чернігівській та 2 - у Житомирській областях. По одному протоколу було складено в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій та Одеській областях.

Нагдаємо, з 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Loading...