Карантин на Львівщині продовжили ще на тиждень через високий рівень захворюваності на COVID-19

Засідання у Львівській ОДА Львівська ОДА

В ОДА наголосили, що останнім часом спостерігається масове недотримання карантину серед людей і що саме це і стає причиною погіршення епідеміологічної ситуації

У Львівській області вирішили подовжити карантин ще на тиждень у зв'язку з тим, що спостерігається збільшення числа хворих на коронавірус.

Про це повідомили в Львівській ОДА.

Зазначається, що подібне рішення ухвалили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"За попередню добу, як і усі попередні, найбільші показники захворюваності показує саме Львів. Враховуючи, що показники постійно зростають і впевнено наближаються до позначки 100 нових інфікованих на добу, про послаблення карантинних заходів не йдеться. Я переконаний, що в цій ситуації нашим пріоритетом має бути життя і здоров’я мешканців Львівщини", - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, збільшення числа хворих на COVID-19 відбувається через те, що люди масово недотримуються карантину.

"Вкотре прошу не нехтувати власною безпекою, дотримуватись правил гігієни та враховувати карантинні заходи", - додав він.

У свою чергу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що є зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів.

"Ми маємо заповненість ліжок – майже 23%, а кількість проведених ПЛР тестувань на 100 тис. населення - 27. Загальний показник інцидентності 16 (по Львову - 32,1, по області - 10,2 ) не дозволяє нам пом'якшувати карантинні заходи у Львівській області", - пояснив він.

Крім того, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА заявив, що постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин, а Львівщина попадає під послаблення лише по двох.

Новини за темою: У Кабміні пояснили, коли регіони можуть скасовувати послаблення карантину

"По інцидентності область не проходить межу, за якою можна пом’якшувати карантин", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що пом'якшення карантину можуть переглянути, якщо кількість випадків COVID-19 й надалі зростатиме.

Новини за темою: До КСУ надійшло подання на оскарження карантину

Тим часом мер столиці Віталій Кличко заявив, що Київ також поки не буде послаблювати карантин через невідповідність одному із критеріїв МОЗ.

Loading...