Канада та Франція запропонували Україні свою допомогу після катастрофи Ан-26

Уряди країн висловили співчуття родичам загиблих у авіакатастрофі

Уряди Канади й Франції запропонували допомогу після авіакатастрофи під Харковом Фото з відкритих джерел

Уряди Канади та Франції запропонували Україні свою допомогу після катастрофи літака АН-26 біля Чугуєва Харківської області. Про це повідомили міністр МЗС Канади Франсуа-Філіп Шампань у Twitter та пресслужба дипвідомства Франції.

Зокрема, Шампань заявив, що він провів телефонну розмову з очільником МЗС України Дмитром Кулебою стосовно трагедії АН-26. "Висловив свої співчуття від імені Канади після катастрофи військового літака та трагічної втрати стількох молодих життів. Я також запропонував будь-яку допомогу, яка може знадобитися Україні в ці важкі часи", – написав канадський дипломат.

Водночас МЗС Франції оприлюднило звернення зі словами співчуття родичам жертв авіакатастрофи. "Ми висловлюємо свої співчуття родинам та родичам загиблих, а також щиру солідарність Франції з її українським партнером. Франція готова надати Україні будь-яку допомогу, яку вона вважає корисною за цих обставин", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. 

Новини за темою: Лікарі розповіли про стан курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака. Вчора, 26 вересня, стало відомо, що рятувальники знайшли тіла всіх загиблих у катастрофі: загалом загинуло 26 людей.

Loading...