Кадрові чистки: На Харківщині і Закарпатті звільнили лісівників, причетних до незаконних рубок

Олексій Гончарук Фото з відкритих джерел

Обсяги незаконних рубок оцінили в 32 мільйони державних збитків

У Держлісагентстві розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів, у зв'язку з чим керівників лісових господарств на Харківщині та Закарпатті звільнили.

Про це у своєму Telegram-каналі написав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Як стверджує Гончарук, майже місяць тому він поставив новому керівнику Держлісагентства пріоритетне завдання — провести кадрові чистки у відомстві, залишивши лише порядних співробітників.

Новини за темою: Уряд Гончарука отримає у 2-5 разів більше за попередній Кабмін, — ЗМІ

"За моїм дорученням у Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше — розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів. Звільнено керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу — численні скарги щодо нього підтвердилися, тож його звільнили в першу чергу серед обласних очільників", – зазначив він.

Прем'єр додав, що так само вражаючими виявилися результати перевірки ДП "Гутянське лісове господарство" на Харківщині, яке очолював Віктор Сиса, який також вже звільнений.

"Обсяги незаконних рубок на підприємстві оцінено в 32 млн державних збитків. Борги підприємства — 30 млн. Фіктивні відомості про ідеальний фінансовий стан та закупівля транспортних засобів без погодження з Держлісагентством", – наголосив він, зазначивши, що усю цю інформацію передано до правоохоронних органів.

Гончарук пояснив, що тепер вони мають провести повноцінне розслідування, а винні — понести відповідальність.

Новини за темою: Гончарук анонсував навесні початок програми "Великого будівництва"

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада має намір запровадити національну інвентаризацію лісів.

Також до цього прокуратура Івано-Франківської області попередила злочинну схему експорту лісу-кругляку обсягом понад 1 тис. куб м на суму понад 2 млн 800 тис. грн.

Loading...