Новини » Події Читать эту новость на русском

Кабмін обмежить допуск хасидів до Умані на час святкування Рош га-Шана, - Аваков

Засідання Кабміну Урядовий портал

Очільник МВС зауважив, що сподівається на розуміння від представників хасидської релігійної спільноти

Кабінет міністрів України підтримав пропозицію МВС щодо обмеження на відвідування іноземцями Умані під час цьогорічного святкування Рош га-Шана. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає пресслужба відомства.

За словами міністра, щороку до Умані приїздить від 30 - 50 тисяч хасидів з різних країн, які протягом трьох днів святкують та проводять різні релігійні обряди, відвідують святі місця. Отже, під час пандемії, такі заходи створюють величезні ризики розповсюдження вірусу не лише для учасників, а і для місцевого населення.

"Ми з повагою ставимося до національних традицій різних народів та релігійних спільнот та щороку робимо усе, аби вони проходили за найвищими стандартами безпеки. Проте останні тижні Україна фіксує ріст спалахів захворювання на короновірус серед населення. 

Аналогічна ситуація спостерігається і в інших державах. Що змушує уряди цих країн повертатися до більш жорстких карантинних обмежень. Ми заслухали доповіді профільних міністрів на Уряді і дійшли висновку, що епідеміологічна ситуація в країні та світі не дає змоги організовувати та проводити масові заходи, тим паче за участі іноземців", - сказав Аваков.

Очільник МВС зауважив, що сподівається на розуміння від представників хасидської релігійної спільноти, оскільки аналогічні дії були проведені з УПЦ та ПЦМП, які відмовилися від проведення Хресної ходи через пандемію.

Новини за темою: Мер Умані чекає Зеленського під ОП з розкладним стільчиком і спальним мішком. Фото

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ заявили, що у 2020 році через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 проведення масового паломництва хасидів до Умані є неможливим.

До цього міський голова Умані Олександр Цебрій висловився проти приїзду хасидів у 2020 році на тлі пандемії коронавірусу.

Loading...