Із затонулого в Одесі танкера "Delfi" у море знову потекли нафтопродукти

Судно мають прибрати за кілька днів

Затонулий біля берегів Одеси танкер "Делфі"

"Думская"

В Одесі біля затонулого танкера "Delfi" рятувальники знову помітили нафтопродукти. Про це повідомила пресслужба Рятувально-водолазної служби Одеської міської ради.

Зазначається, що витік стався сьогодні, 16 липня, близько 07:30. Водолази повідомляють, що вони звернулися в Державну екологічну інспекцію в Одеській області та правоохоронні органи, щоб їхні співробітники зафіксували забруднення.

Востаннє нафтову пляму поблизу танкера фіксували тільки вчора, 15 липня. Тоді Представники судновласника повністю локалізували пляму. Інспектори Державної екологічної інспекції в Одеській області для перевірки взяли проби навколо танкера.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року танкер "Делфі" через сильний шторм зірвало з якоря і він сів на мілину. В результаті евакуювали трьох членів екіпажу. За фактом аварії Національна поліція відкрила кримінальне провадження.

З цього моменту з танкера періодично виливається пальне, плями досягали сусідніх з "Дельфіном" пляжів.

Новини за темою: В Одесі підрахували збитки від аварії Delfi, попередньо вийшло понад 410 тисяч гривень

4 липня президент Володимир Зеленський під час візиту в Одеську область відвідав район затоплення танкера "Делфі" і позначив терміни з ліквідації аварії. За його словами, судно мають прибрати до 20 липня.Loading...