Інспекцію позицій біля Шумів перенесли, оскільки представники ОРДЛО змінили свої вимоги, - Кравчук

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Сьогодні представники НЗФ висунули вимоги щодо відвідування додаткових населених пунктів

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук заявив, що інспекцію українських позицій поблизу Шумів на Донбасі перенесено, адже представники "ДНР" висунули нові вимоги, про які не йшлося на переговорах напередодні. Про це повідомляє PavlovskyNEWS

За словами Кравчука, сьогодні представники НЗФ захотіли відвідати ще кілька населених пунктів, а також провести фото- та відеозйомку, чим зроблять з інспекції "шоу".  

Окрім цього, очільник української делегації зауважив, що спецпредставникові ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау вже направили лист з проханням провести додаткові консультації. 

Новини за темою: Порушення перемир’я спрямоване на дискредитацію домовленностей ТКГ, – Генштаб

"Російська сторона і запрошені з окремих районів Донецької області України висунули нові вимоги, які не обговорювалися в ході позачергової відеоконференції Тристоронньої контактної групи 9.09.2020, зокрема: відвідування нових точок, здійснення фото- і відеофіксації, підписання спільного протоколу. Українська делегація в ТКГ вважає, що згадані вище вимоги грубо порушують досягнуті вчора домовленості", - йдеться у зверненні Кравчука до представника ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау і модератора Робочої підгрупи з питань безпеки ТКГ, глави СММ ОБСЄ в Україні Халіті Чевік.

Новини за темою: Представник НЗФ наказав відкрити вогонь по ЗСУ: Україна скликає термінове засідання ТКГ

Нагадаємо, напередодні під час засідання ТКГ було вирішено інспектувати позиції Об'єднаних сил біля села Шуми українською стороною в межах Спільного центру з координації та контролю (СЦКК), координаторкою ОБСЄ Хайді Грау та представниками з окупованої території Донецької області.Loading...