Інформація про відмову двигуна в літака Ан-26 не відповідає дійсності, – ДБР

За словами представника ДБР, технічним розслідуванням займається Міноборони

Місце аварії військового літака АН-26

ДСНС

Інформація про відмову лівого двигуна Ан-26, який розбився біля Чугуєва Харківської області, не відповідає дійсності. Про це повідомив керівник ГСУ ДБР Максим Борчаковський під час брифінгу, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами представника ДБР, в індикаторі двигуна міг знизитися тиск. "Була інформація щодо зниження тиску індикатора крутного моменту. А та інформація, яка звучить, що взагалі відмовив двигун – не відповідає дійсності", – сказав Борчаковський.

При цьому чиновник зауважив, що обставини трагедії мають установити в ході проведення технічного розслідування. Цим займається головна інспекція Міністерства оборони.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

В результаті авіакатастрофи загинули 26 людей, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов з шокового стану. Незабаром його можуть виписати з госпіталю.

Новини за темою: У Харкові прощалися з одним із курсантів, загиблих у авіакатастрофі під Чугуєвом

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

Loading...