Ілля Кива звернувся до глави Міноборони щодо інформації про постачання українського озброєння в Азербайджан

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Підтвердження інформації про постачання Україною військової продукції в Азербайджан означатиме співучасть країни у військовому конфлікті і відповідальність за нові жертви цієї війни. Про це йдеться в зверненні народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви на ім'я міністра оборони України Андрія Тарана, оприлюдненому на його сторінці в соцмережі Facebook.

"Мені стало відомо про факти постачання Україною продукції військового призначення в Азербайджан, зокрема, 30 жовтня черговий вантаж з відповідною продукцією був направлений в Азербайджан через Туреччину повітряними шляхами. Вважаю, що постачаючи бойову техніку в Азербайджан, Україна бере активну участь у військовому конфлікті між Азербайджаном, Вірменією і Туреччиною і стає співучасником і винуватцем нових людських жертв в цьому збройному конфлікті", - йдеться в документі.

Ілля Кива також зазначає, що за наявною інформацією, тривають переговори про підписання нових контрактів на поставку озброєння.

"Це означає, що збройний конфлікт триватиме, а Україна стає негласним посібником у військовому конфлікті Азербайджану проти Вірменії", - підкреслює нардеп.

У зв'язку з цим Ілля Кива просить главу Міноборони повідомити про підстави та умови постачання військової продукції, в тому числі озброєння, боєприпасів, військової та спеціальної техніки в Азербайджан в 2019-2020 рр, список цієї продукції і копії контрактів з Азербайджаном.Loading...