Ілля Кива: Якщо інформація про втечу глави ДФС з місця ДТП підтвердиться - він повинен відповісти!

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Правоохоронці повинні розслідувати обставини ДТП за участю голови Державної фіскальної служби Олексія Любченка, який зник з місця події. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платфоорми - За життя" Ілля Кива, оприлюднивши відповідне відео.

"В черговий раз ми стаємо свідками того, що нашим "вищим чинам" плювати на закон! Минулої п'ятниці автомобіль голови Державної фіскальної служби Олексія Любченка ToyotaLandCruiser (АА 5129 ТІ) став учасником ДТП. Але головний фіскал України, вважаючи, ймовірно, що він "вище цього" - вище закону і порядку, зник з місця ДТП", - зазначив нардеп.

Ілля Кива підкреслив, що, згідно з фото і відео, знятими очевидцями, Любченко пересів в автомобіль Mercedes (АА 8943 МО) і поїхав.

"Він не вважав за потрібне дочекатися приїзду патрульної поліції для належного оформлення ДТП. Більш того, згідно з інформацією, - віддав наказ своєму водієві змінити номери на авто, на якому потрапив в аварію", - зазначив він.

У зв'язку з цим нардеп звернувся до керівника патрульної поліції Києва: "Вважаю, що дана інформація повинна бути прийнята до уваги правоохоронцями! Така поведінка чиновників - недопустима. Якщо дані підтвердяться, глава ДФС повинен відповісти за свої дії", - підкреслив Ілля Кива.

Політик також зазначив, що Любченко не згадав дані автомобілі в своїй декларації.

"Ні перший, ні другий засіб пересування Любченка в його декларації, опублікованій на сайті НАЗК, не зазначаються. Я вимагаю порядку! Я вимагаю відповідальності! Інакше, з такими чиновниками, наша країна загрузне в хаосі і злиднях", - підсумував Ілля Кива.