Ілля Кива: Націоналісти обстріляли автобус "Патріотів – За життя", є постраждалі

Представники "Азова" й "Нацкорпусу" обстріляли автобус активістів організації "Патріоти – За життя" під Харковом, є постраждалі. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Щойно під Харковом на трасі Київ-Харків був заблокований автобус, що перевозив членів організації "Патріоти – За життя", людьми з "Азова" й "Нацкорпусу". Члени цих бандформувань обстріляли автобус з автоматичної зброї, завдавши тяжких кульових поранень цивільним особам. Вони також застосували травматичну зброю, завдавши важкі травми", – сказав він.

Ілля Кива також повідомив, що двох представників "Патріотів" члени бандформувань "Азов" і "Нацкорпус" викрали й відвезли в невідомому напрямку.

"Це виклик всьому громадянському суспільству і правоохоронній системі. Це виклик владі і всій нашій країні! Вони сьогодні мають можливість розстрілювати, ґвалтувати, грабувати людей, і цьому всьому немає кінця і краю! Я вимагаю негайної реакції президента на існуючі правопорушення та злочини!" – підкреслив він.