Новини » Події Читать эту новость на русском

IKEA розпочала аудит своїх постачальників деревини в Україні

IKEA

pixabay.com

У компанії також наголосили, що не використовують незаконно заготовлену деревину

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, розпочала незалежний аудит свого ланцюга постачань деревини в Україні у зв'язку з обвинуваченнями Earthsight у використанні незаконно заготовленої деревини. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"IKEA вітає звіти організацій і дуже серйозно ставиться до будь-яких обвинувачень про участь наших постачальників у незаконній лісозаготівлі. Ми вже розпочали розслідування на основі нового звіту, оприлюдненого Earthsight", - процитувало пресслужбу видання.

Там зазначили, що дані розслідуватиме організація Assurance Services International (ASI), незалежний аудитор некомерційної організації FSC (Forest Stewardship Council/"Лісова опікунська рада").

"Наголошуємо, IKEA не використовує незаконно заготовлену деревину для виробництва своїх товарів. Глибоко усвідомлюючи глобальну проблематику незаконної вирубки лісів, ми підсилюємо перевірки своїх постачальників на відповідність місцевим та міжнародним законодавствам, а також внутрішнім вимогам IKEA. Якщо отримуємо інформацію про те, що деревина, яка не відповідає цим вимогам, потрапила або може потрапити в ланцюги постачань компанії, вживаємо термінових заходів", - додали в компанії.

Новини за темою: Після скандалу з деревиною для IKEA на Закарпатті можуть звільнити сотні працівників

Нагадаємо, нещодавно британська організація Earthsight, що спеціалізується на екологічних та соціальних питаннях, оприлюднила результати розслідування, згідно з якими шведська компанія IKEA продає у своїх магазинах розкладні стільці Terje, які виготовляють із незаконно вирубаного бука в українських Карпатах. 

Loading...