Кораблі НАТО готуються до навчань у Чорному морі

Корабель ВМС Іспанії Álvaro de Bazán (F-101) і танкер типу BERLIN (A1411) для дозаправки фрегата Фото: SNMG2

У складі групи - эскортні (SNMG) і протимінні (SNMCMG) кораблі з підвищеною готовністю

Середземноморська військово-морська група НАТО на чолі з ракетним фрегатом Іспанії Álvaro de Bazán (F-101) взяла курс на Чорне море. Про це повідомляє Український мілітарний портал

Кораблі візьмуть участь у військово-морських маневрах, а також пізніше відвідають Одесу. 

"Друга постійна військово-морська морська група є однією з 4 постійних військово-морських груп НАТО - два ескортних кораблі (SNMG) і два протимінних кораблі (SNMCMG) з підвищеною готовністю. Вони являють собою перший елемент реагування в морі перед кризовою ситуацією", - розповідає капітан іспанського флоту Мануель Агірре (Manuel Aguirre).

Також він зазначив, що навчання сприятимуть досягненню цілей морської стратегії НАТО шляхом військово-морської присутності в зонах відповідальності НАТО, готовності негайно реагувати на кризові ситуації, а також зміцненню позицій Альянсу в області стримування та оборони.

Через 21 день, як передбачено міжнародними договорами, кораблі покинуть Чорне море.

Планується введення турецького та румунського фрегатів, а також французького нафтового танкера для участі в навчаннях "Sea Breeze" в Чорному морі. Вони стануть першим заходом групи SNMG-2 під іспанським командуванням, яке очолило її 30 червня. 

Новини за темою: Військові кораблі США вперше за останні 30 років увійшли в Баренцове море. Фото

Раніше ми повідомляли, що в Чорне море увійшла мінно-тральна група НАТО у складі плавучої бази постачання "Аліакмон" ВМС Греції з тральщиками-шукачами мін "Тамбре" ВМС Іспанії та "Гаета" ВМС Італії. Loading...