Новини » Події Читать эту новость на русском

Гроші витрачають на президентські "люкси" і фуршети зі шейхами! – Добродомов про видатки "Укроборонсервісу"

Дмитро Добродомов. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Проте у НАБУ складу злочину не побачили, зазначив нардеп попереднього скликання

Серед видатків компанії "Укроборонсервіс" були витрати на проживання у президентських п'ятизіркових "люксах" і на фуршети зі шейхами.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII cкликання Дмитро Добродомов.

Гість студії розповів про свою роботу в "антикорупційному" комітету парламенту попереднього скликання, пригадавши кілька фактів про видатки "Укроборонсервісу", – компанії, яка продає зброю.

"Коли я побачив, скільки грошей вони витрачають на те, що живуть у п'ятизіркових "люксах" президентських, як вони беруть прогонні гроші так звані на фуршети зі шейхами… Ну, шейхи – найбідніші, їм треба однозначно столи накривати десь в Саудівській Аравії чи там, куди ми ще продавали. І наскільки ці відомості нікого взагалі не зацікавили, коли ми склали відповідний акт з грифом "секретно", безперечно, і відправили його і сказали – друзі, та це ж кошти! Це ж величезні кошти, які можна було спрямувати… Таких фактів – повно. Там були факти закупівлі безпілотників, котрі були удвічі дорожчі, ніж потрібно було", – сказав Дмитро Добродомов.

Новини за темою: Журналіст Кацман: "Укроборонпром" у збитках і боргах, зірвані поставки, а Абромавичус просить доплат для Наглядової ради!

Гість студії зазначив, що згадані матеріали скерували до Національного антикорупційного бюро України, проте надійшла відповідь про те, що складу злочину у викладених фактах детективи НАБУ не вбачають.

Як повідомляли, генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус написав заяву про відставку.

Відразу після відставки Айвараса Абромавічуса з посади генерального директора "Укроборонпрому" необхідно переглянути структуру концерну і скоротити штат. Такого висновку дійшли автори статті "Рік Абромавичуса в "Укроборонпромі": круте піке "нової команди", опублікований на Defence Express.

Loading...