live

Готують бунт: У столичному Гідропарку спортсмени відмовляються припиняти тренування і дотримуватися карантину

Тренажерна зала у столичному Гідропарку Фото з відкритих джерел

Вони стверджують, що готові боротися з владою за можливість займатися на спортмайданчику

У столичному Гідропарку спортсмени відмовляються дотримуватися режиму карантину і тимчасово зупинити тренування на спортивному майданчику - натомість вони заявили, що готуватимуть бунт.

Про це повідомляє PavlovskyNews.

Так, зазначається, що спортсмени відстоюють позицію, що карантин не повинен стати причиною зупинки тренувань і стверджують, що їхні права закріплені певними статтями Конституції та законами.

Також вони розповіли, що з 6 квітня правоохоронці намагатимуться обмежити доступ до тренажерного залу в Гідропарку через посилення правил карантину і встановлять блокпост на мосту, який веде до ділянки, де вони займаються.

Спортсмени запевняють, що у разі реалізації цих планів вони будуть добиратися до тренажерної зали водним шляхом або взагалі створюватимуть "групи" для боротьби з владою, як це було на Майдані.

Новини за темою: Протоколи про порушення карантину можуть складати не тільки правоохоронці, - Нацполіція

Нагадаємо, раніше у вище згаданому Гідропарку невідомі вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Вони напали на працівників медіа після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Після інциденту журналістка Алла Жизневська написала заяву у Дніпровський райвідділ поліції Києва через напад та побиття.

Новини за темою: Порушників карантину вже оштрафували на понад 272 тис. гривень, - Нацполіція

Згодом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про затримання громадянина, який напередодні напав на знімальну групу телеканалу ZIK, а потім стало відомо, що прокуратура повідомила про підозру 54-річному чоловіку, який напередодні на території Гідропарку напав на знімальну групу телеканалу ZIK.

Loading...