Гордон планує взяти інтерв'ю у Януковича та Путіна

Журналіст Дмитро Гордон Фото з відкритих джерел

Журналіст розповів, що п'ятий президент Порошенко від пропозиції дати інтерв'ю відмовився

Український журналіст Дмитро Гордон заявив, що має намір взяти інтерв'ю у президента РФ Володимира Путіна та експрезидента України Віктора Януковича.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Так, мені для повноти картини не вистачає ще кількох інтерв'ю. І я з задоволенням візьму інтерв'ю у Віктора Януковича, у Володимира Путіна та у Петра Порошенка", - заявив він.

При цьому, як пояснив Гордон, перемовини з Януковичем тривають, Путін на зв'язок не виходить, а Порошенко від інтерв'ю відмовився.

Також він сказав, що інтерв'ю з Поклонською та Гіркіним - його особиста ініціатива, але флешки із записами він передав "компетентним органам", а потім їх передали в Гаагу.

Гордон додав, що ці інтерв'ю, які викликали багато критики в українському інформаційному просторі, були потрібні йому, щоб "скласти пазл" подій 2014 року.

Новини за темою: Я не все розповіла: Поклонська прокоментувала своє інтерв'ю з Гордоном

Як повідомлялося раніше, Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у колишнього ватажка незаконних збройних формувань на Донбасі Ігоря Гіркіна. У СБУ заявили, що обов'язково його вивчать.

Згодом очільник Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі заступився за Гордона і сказав, що не розуміє і не сприймає нападок на журналіста.

Новини за темою: У СБУ спростували заяву Гордона, що інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською були узгоджені зі спецслужбою

У свою чергу Офіс генпрокурора планує передати інтерв'ю з Гіркіним до Міжнародного кримінального суду.

Loading...