Головний санітарний лікар доручив створити при кожній ЦРЛ виїзну мобільну бригаду для діагностики коронавірусу

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Це дозволить знівелювати цей ажіотаж, який існує, що всі хочуть протестуватися

Сьогодні моїм розпорядженням ми запускаємо доручення створити при кожній центральній районній лікарні мобільну бригаду, яка буде виїжджати на виклики і проводити забір зразків для ПЦР діагностики в подальшому. 

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Вчора на комісії ТЕБ та НС було прийнято рішення, ми запускаємо сьогодні моїм розпорядженням як керівника з ліквідації надзвичайної ситуації, яка є сьогодні на території України, пов’язана з коронавірусною хворобою, ми запускаємо такі доручення створити при кожній центральній районній лікарні мобільну бригаду, яка буде виїжджати на виклики і проводити забір зразків для ПЦР діагностики в подальшому", – заявив Віктор Ляшко.

Новини за темою: У Чернівецькій області від коронавірусу одужали троє людей

За його словами, до хворого будуть приїжджати спеціальні бригади, які повинні відібрати зразок і логістично доставити в найближчу лабораторію, яка буде проводити це дослідження.

"Це дозволить знівелювати цей ажіотаж, який існує, що всі хочуть протестуватися", – сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, станом на 10:00 четверга, 26 березня, в Україні лабораторно підтвердили 156 випадків COVID-19.

Крім того, кількість людей у світі, які заразилися коронавірусною інфекцією COVID-19 збільшилась майже на 50 тис. осіб і становить 471 783 людини.

 

 Loading...