Новини » Події Читать эту новость на русском

Голові фейкової дільничної комісії в Сумській області повідомили про підозру

Фото з відкритих джерел

Її підозрюють за двома статтями

Поліція повідомила про підозру голові самопроголошеної дільничної виборчої комісії в селі Соснівка Сумської області. Про це заявили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, як встановили слідчі, частина місцевих жителів були не згодні на приєднання Соснівки до Поповської об'єднаної територіальної громади. У зв'язку з цим вони вирішили самостійно організувати вибори за главу і депутатів Соснівської сільради. При цьому як реквізити фейкова дільниця вказала номер офіційної ДВК - 590 211, і свою адресу. Приміщення під ділянку надав місцевий підприємець.

"Тим самим вони ввели в оману велику частину виборців, які в підсумку так і не змогли реалізувати своє право вибору", - наголосили в МВС.

Тож, голові фейкової комісії повідомили про підозру за ч. 3 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) і ч. 1 ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання посадової особи) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Новини за темою: У Сумській області напали на кандидата в депутати і його дружину

Раніше повідомлялося, що в одному з районів Сумської області спостерігачі та правоохоронці виявили незаконну виборчу дільницю.Loading...