Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку на тлі протестів через евакуацію з Китаю

Ігор Сопель Фото з відкритих джерел

Ігор Сопель подав у відставку за власним бажанням

У суботу, 22 лютого, президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це повідомлячє пресслужба Офісу Президента.
 
Як зазначається, Ігор Сопель подав у відставку за власним бажанням через зворушення, що виникли в області на тлі приїзду евакуйованих з Уханя.
 
"У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки Президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням", - йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, на в’їзді до санаторію "Медобори" неподалік Тернополя мешканці провели молебень проти розміщення у санаторії евакуйованих з Китаю українців.
 
Після чого депутати Тернопільської обласної ради відмовилися розмістити у місті евакуйованих з Китаю українців, заявивши, що це є геноцидом українського народу. Водночас перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний під час засідання наголосив на порушеннях законодавства та закликав місцевих жителів чинити опір.
Loading...