Голова "Слуги народу" захворів на коронавірус

Олександр Корнієнко

УНІАН

Наразі стан у нардепа стабільний, він отримує необхідне лікування

Голова "Слуги народу" Олександр Корнієнко захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це він повідомив у Facebook.

За словами політика, він зробив два тести: експрес та ПЦР. Обидва не показали результату. Проте через явні симптоми він пішов на самоізоляцію й сьогодні все ж таки йому поставили діагноз.

"Симптомів, крім температури у мене не було. Але відразу, як вона піднялася, я зробив експрес і ПЛР-тести. Обидва не показали результату. Потім звернувся до пульмонолога. Мені зробили КТ з висновком "схоже на COVID-19", після чого я відразу ж самоізолювалося... 

ІФА на антитіла є сенс робити не в перший день, тому повноцінно поставити діагноз і справедливість вдалося тільки сьогодні", - написав Корнієнко.

Наразі стан у нардепа стабільний, він отримує необхідне лікування й показань до госпіталізації немає.

"Не буду говорити за всіх, але я, чесно кажучи, грішив і порушенням маскового режиму, і нехтуванням санітайзером та рукавичками. За минулий тиждень, у зв’язку з виборами, проконтактував з сотнями людей. Необачність у таких справах погано закінчується", - додав Корнієнко.

Новини за темою: Лідерка партії "Голос" захворіла на COVID-19

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що народна депутатка України від фракції "Європейської солідарності" Яна Зінкевич вдруге захворіла COVID-19.

До того хворобу підтвердили у лідера партії "Європейська солідарність" та п'ятого президента України Петра Порошенка.

До того ж народний депутат із фракції "Слуга народу" та чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк заявив, що захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Loading...