Google надасть слідству відео Федини і Звіробій з можливими погрозами Зеленському

Відповідний дозвіл видав Печерський районний суд Києва

Звіробій і Федина

Скріншот ZIK

Державному бюро розслідувань дозволили вилучити у компанії Google  відео з можливими погрозами депутата Верховної Ради Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського. Про це повідомляють Українські Новини. 

Згідно з повідомленням, 19 лютого ДБР за погодженням Офісу генерального прокурора звернулося в суд для надання тимчасового доступу до документів, що знаходяться у володінні компанії Google LLC.

Як зазначається, суд задовольнив клопотання ДБР і дозволив ознайомитися і вилучити у компанії Google інформацію про Федину, яка створила на сервісі Google відеохостингу YouTube свій канал, шляхом вилучення у роздрукованому або електронному вигляді, шляхом запису на оптичний носій інформації (флеш-накопичувач, оптичний диск тощо).

Окрім цього, слідчий отримає доступ до інформації про обставини завантаження на YouTube відео з назвою "Софія Федина та Маруся Звіробій. Львівський мега стрім... бо хтось думає, що безсмертний...". Зокрема, йдеться про місце і час завантаження; IP - адресу, з якого відбулося завантаження; дані про користувача, який здійснив завантаження зазначеного відеозапису.

Також Google надасть оригінали даного відеозапису, а у разі неможливості надати оригінал - його копію.

Нагадаємо, 12 лютого Державне бюро розслідувань вручило народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині підозру та викликало її на допит.

Згодом стало відомо, що Державне бюро розслідувань не буде просити суд позбавляти волі народну депутатку від фракції "Європейська солідарність" Софію Федину, натомість будуть наполягати на запобіжному заході у вигляді особистого зобов'язання

У вівторок, 25 лютого, народній депутатці від "Європейської солідарності" Софії Федині після допиту в Державному бюро розслідувань вручили клопотання про обрання запобіжного заходу

 

Loading...