Новини » Події Читать эту новость на русском

Фігуранта справи Гандзюк Левіна взяли під варту

Олексій Левін у суді Бургаса Фото з відкритих джерел

Левіна взяли під варту без можливості внесення застави

У вівторок, 17 березня, Печерський суд Києва взяв під варту до 2 квітня Олексія Левіна (Москаленка), який підозрюється в організації нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Про це повідомляє hromadske.

Як зазначається, Левіна було відправлено до ізолятора тимчасового тримання до 2 квітня, коли завершується строк досудового слідства. У зв'язку з цим суд наразі не може відправити підозрюваного під варту на довший термін.

За попередньою інформацією, підозрюваний  Левін заперечив свою провину у злочині проти Катерини Гандзюк. За його словами, у серпні 2018 року він виїхав через хворобу дружини до Болгарії. На підтвердження цього Олексій пообіцяв надати всі довідки та документи.

Так, за даними слідства, Левін влітку 2018 року отримав замовлення на організацію нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк. Згодом підозрюваний нібито залучив до злочину іншого фігуранта справи — Сергія Торбіна, а він знайшов виконавців.

Водночас домовленість про напад відбувалася у дворі офісу ще одного фігуранта — Ігоря Павловського, який, стверджує слідство, знав про підготовку злочину. Роль Левіна підтверджується показами інших фігурантів, а також даними слідства.

Зазначається, що Левін надав Торбіну 5000 доларів на реалізацію нападу на Гандзюк. Проте після затримання виконавців, Торбін просив у Левіна ще 2000 доларів для переховування, які той надав.

"Слідство окремо встановило, що Левін вже після виїзду з України фінансував родичів фігурантів, щоб ті мовчали. За інформацією слідства, підозрюваний замовник Мангер разом з Левіним запропонували Торбіну два варіанти нападу: облити кислотою або зламати руки та ноги. Безпосередньо з Торбіним контактував Левін", - йдеться у матеріалі. 

Нагадаємо, у понеділок, 16 березня, було завершено екстрадицію до України з Республіки Болгарія Олексія Москаленка (Левіна), якого підозрюють у причетності до нападу на Катерину Гандзюк.

Loading...