Федину знову викликають до ДБР

Федина і Звіробій

Проти неї було відкрито справу через погрози президенту України Володимиру Зеленському

Оскільки народний депутат України Софія Федина 6 лютого 2020 року не з’явилась за викликом та не повідомила про поважні причини неприбуття, вона повторно викликається слідчим Державного бюро розслідувань за дорученням Генерального прокурора. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Федину очікують на 11 годину 12 лютого 2020 року для проведення процесуальної дії - вручення письмового повідомлення про підозру.

Нагадаємо, раніше Федина не з'явилася на допит до ДБР

6 листопада ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для цього стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

Згодом, 26 листопада, ДБР направило до прокуратури проєкт про підозру Софії Федині щодо погроз президенту Володимиру Зеленському. Після чого слідчі ДБР влаштували обшуки у волонтера Марусі Звіробій, яку разом із Фединою запідозрили у погрозах щодо вбивства Володимира Зеленського. Зокрема, під час цих обшуків у Звіробій було вилучено зброю.
Loading...