live

Експосадовців Служби зовнішньої розвідки України викрили на корупції

Фото з відкритих джерел

В результаті таких дій інтересам держави в особі СЗРУ завдано 2,2 млн грн збитків, зазначили в НАБУ

25 лютого детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили про підозру трьом особам у вчиненні злочину, в результаті якого інтересам держави завдано 2,2 млн грн збитків. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Зокрема, мова йде про експершого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України (далі - СЗРУ), експосадовця СЗРУ та в.о. директора державного підприємства.

"Слідство встановило, що підозрювані у період з серпня по грудень 2014 року, зловживаючи своїм службовим становищем, організували державну закупівлю, в результаті якої СЗРУ уклала з одним із державних підприємств договір із постачання обладнання, яке те фактично не могло поставити. Всупереч нормативним документам за ще не отримане обладнання СЗРУ внесла повну передплату. Натомість обладнання за умовами закупівлі не поставили. Отримані кошти керівник ДП легалізував, перерахувавши компаніям із ознаками фіктивності", - сказано у повідомленні.

В результаті таких дій інтересам держави в особі СЗРУ завдано 2,2 млн грн збитків, що встановлено економічною експертизою.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Раніше повідомлялося, що Україна повернулася на позиції 2017 року в Індексі сприйняття корупції.

Loading...