Екснардепа Шепелева засудили на 7 років

Олександр Шепелев

Шепелев має виплатити 8500 грн штрафу

Колишнього народного депутата Олександра Шепелева визнали винним у наданні неправомірної вигоди конвоїру та втечі з-під варти 6 років тому й призначили покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. Про це йдеться у вироку судді Лариси Бабайлової від 7 серпня.

Разом з тим Шепелев має виплатити 8500 грн штрафу, при цьому зазначається, що його майно буде конфісковане.

Суд не зарахував у строк відбуття покарання Шепелева його термін перебування під вартою на території Російської Федерації з 19.03.2015 р. по 8.07.2016 р. Також, суд не врахував його екстрадиційний арешт в Угорщині у період з 4.07.2013 р. по 26.03.2014 р.

Зазначимо, низка судів Києва досі розглядає справи Шепелева щодо розтрати коштів "Родовід Банку", організації двох замахів на вбивство банкіра Дядечка, замовлення вбивства банкіра Сергія Кириченка у 2003 році та  вбивства у 2006 році полковника УБОЗ Романа Єрохіна.

Новини за темою: У Печерському райсуді Києва нема суддів для справи Шепелева

Нагадаємо, грудні 2012 року Шепелєва оголосили в розшук за підозрою в причетності до розкрадання десятків мільйонів гривень із "Родовід Банку" за часів прем’єрства Тимошенко.

Шепелєв утік із дружиною в Угорщину, в березні 2014 року Будапешт видав їх Україні – і політик втік до Росії з лікарні швидкої допомоги. Його дружину затримали, але відпустили під заставу.

У березні 2015 року в Росії Шепелєва затримали, але екстрадиція не відбулася.

У 2016 році військова прокуратура почала розслідування про держзраду – Шепелєва підозрювали в переході на службу до ФСБ Росії.

9 лютого 2018 року співробітники СБУ затримали екснардепа неподалік Києва: побитого, зі зламаною щелепою і з посвідченням "ДНР".

Loading...