Ексміністру інфраструктури Омеляну обрали запобіжний захід

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян Автор: Дубонос Микита

Суд частково задовольнив вимоги прокуратури щодо ексчиновника

У четвер, 25 червня, Вищий антикорупційний суд обрав колишньому міністру інфраструктури Володимиру Омеляну запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє Pavlovsky News.

Як зазначається, колишній високопосадовець буде на волі під особистим зобов'язанням, однак він повинен здати паспорти на 2 місяці. Крім цього, Омелян зобов'язаний з'являтися за вимогою відповідних органів і не тиснути на свідків у своїй справі.

Однак, якщо колишній міністр порушить вище вказані вимоги то йому доведеться заплатити від 0,25 до 2-х мінімальних прожиткових мінімумів доходів громадян.

Новини за темою: Справа про портові збори: Омеляна допитали у НАБУ

"Добре, що не обмежили пересування по території України. Можна буде проконтролювати велике будівництво та інші досягнення пана Зеленського та його команди, не просячи щоразу дозволу у САП або прокуратури", – прокоментував рішення суду Омелян.

Таким чином суд частково задовольнив вимоги прокуратури щодо колишнього чиновника Володимира Омеляна.

Нагадаємо, минулого тижня Національне антикорупційне бюро України оголосило про підозру Омеляну у вчиненні незаконних дій, через які держава недоотримала 30,4 мільйонів гривень.

Loading...