Новини » Події Читать эту новость на русском

Ексміністр внутрішніх справ заявив про необхідність загальної амністії з двох сторін конфлікту на Донбасі

Телеканал ZIK

"Іншого рішення й бути не може, бо є обвинувачені з однієї та іншої сторони"

Колишній міністр внутрішніх справ України, ексголова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов вважає, що одним із чинників, який допоможе завершити конфлікт на Донбасі, є загальна амністія з обох сторін.

Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі  ZIK .

"Я глибоко переконаний, що потрібна загальна амністія усіх людей, які беруть участь в цьому конфлікті. Іншого й бути не може, бо там є обвинувачені з однієї та іншої сторони. Ми вже маємо сумний досвід амністії Майдану, коли одну сторону амністували, а іншу – навіть не рухали. Але тепер випливають факти, що там творилися не зовсім зрозумілі речі. Тому для вирішення цього питання, потрібно приймати рішення про амністію. Можливо, якісь окремі види злочинів залишити, якісь дуже страшні. Але, тим не менше, амністія загальна має бути без сумніву", – акцентував Анатолій Могильов.

Новини за темою: Потрібне жорстке політичне рішення: Могильов наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі

Щодо ідеї спільного патрулювання кордону, яку озвучив президент  Зеленський, Анатолій Могильов зазначив, що компроміси у цьому питанні також знаходити потрібно.

Нагадаємо, під час виступу в Мюнхені на конференції з безпеки, президент України Володимир Зеленський, нагадав про ідею спільного патрулювання кордону з Росією на Донбасі, заявивши, що в ньому могли би брати участь українська сторона, ОРДЛО та ОБСЄ.

Крім того, він підкреслив, що українська влада хоче провести місцеві вибори на всій території України, включно з окремими районами Донбасу в жовтні 2020 року, але для цього мають бути створені безпечні та політичні умови.

На думку народного депутата України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Валерія Гнатенка, без сценарію, який запропонував український президент щодо ініціативи про спільне патрулювання кордону представниками України, ОБСЄ та ОРДЛО, досягти миру буде неможливо.

Loading...