Дугарь під стінами МВС викликала правоохоронців на дебати, але до неї ніхто не вийшов

Фото з відкритих джерел

Також учасники акції розкритикували докази поліції проти Дугарь

Одна із підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь під стінами МВС зі своїми адвокатами викликала правоохоронців на дебати. Втім, до неї ніхто не вийшов. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Зазначається, що напередодні поліція спростувала інформацію захисту підозрюваної про те, що жінка, яку зафіксували камери спостереження, - не вона.

Зокрема було встановлено схожість форми чола, перенісся, верхньої губи, підборіддя, носа, а також ідентичність форми та ступеню нахилу чола.

Учасники акції протесту, яка розгорнулась під стінами МВС, розкритикували такі висновки, вказавши невідповідність зросту між жінкою на камерах спостереження та Яною Дугарь.

Також, за словами адвоката, ніхто із слідчих не зміг назвати їм реальний зріст підозрюваної.

Окрім цього Дугарь вказує і на інші неточності. Зокрема, інформацію поліції про те, що відео для порівняльної експертизи від 7 листопада 2019 року було знято у Донецькій області.

Втім, Дугарь зазначає, що у цей момент вона була у Дніпропетровській області.

Новини за темою: Справа Шеремета: Судити не можна відпустити

Нагадаємо, напередодні представники слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета представили нові факти, отримані під час розслідування, що спростовують заяви, озвучені підозрюваною Яною Дугарь та її адвокатами.Loading...