ДСНС вивела свої підрозділи із зони пожеж на Луганщині

Регіон покинули рятувальники з інших областей

ДСНС відвела власні підрозділи, які були задіяні для ліквідації лісових пожеж на території Луганської області. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що регіон покинули рятувальники з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей. У зв’язку з цим на площі Сєвєродонецька вишукувалася колона з пожежних автомобілів.

На місце прийшли мешканці міста, які підтримали вогнеборців, подарували рятувальникам квіти й сказали їм слова вдячності. Також подякувати пожежникам прийшло керівництво області та силових структур.

Нагадаємо, 30 вересня в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Пізніше Офіс генерального прокурора повідомив, що основними версіями слідство вважає: обстріли незаконними збройними формуваннями з непідконтрольної органам державної влади території Луганської області, умисний підпал, самозагоряння трави та лісу внаслідок погодних умов, необережне поводження з вогнем.

Новини за темою: У Луганській області підірвався пожежний автомобіль, є потерпілі

У четвер, 8 жовтня, рятувальникам вдалося загасити всі десять осередків пожеж в Луганській області. Водночас підрозділи ДСНС тоді залишили на місцях для чергування.Loading...