Новини » Події Читать эту новость на русском

Допит 40 свідків та понад 50 експертиз: У ДБР розповіли деталі розслідування авіакатастрофи Ан-26

Місце авіакатастрофи АН-26 ДСНС

Зокрема, було призначено судово-медичні та генетико-молекулярні експертизи

У Державному бюро розслідувань розповіли, як триває розслідування авіакатастрофи Ан-26 біля Чугуєва. Про це повідомляє пресслужба ДБР

Як зазначається, станом на понеділок, 28 вересня, слідчими ДБР у межах кримінального провадження, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 КК України - порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило тяжкі наслідки, було проведено низку слідчих дій:

 • огляд місця події, під час якого виявлено значну кількість речових доказів та 2 бортові самописці (чорні скриньки);
 • огляд останків 25 загиблих за участю судово-медичних експертів;
 • призначено 26 судово-медичних експертиз;
 • вилучено зразки паливо-мастильних матеріалів літака та зразки ґрунту на місці події;
 • у військовій частини проведено виїмку документів щодо організації та проведення польотів;
 • отримано інформацію та документи з Українського гідрометеорологічного центру, державного підприємства обслуговування повітряного руху України, Державного підприємства "Антонов", командування Повітряних Сил ЗС України;
 • допитано як свідків понад 40 осіб;
 • забезпечено відібрання біологічних зразків для подальшого проведення ДНК-експертизи від 18-ти родичів загиблих курсантів та 7-ти родичів членів екіпажу;
 • призначено 25 генетико-молекулярних експертиз;
 • витребувано документи щодо проведення ремонту та продовження ресурсу двигунів, які використовувалися на літаку;
 • подано 7 клопотань про накладення арешту на речі та документи, вилучені в ході оглядів, з метою подальшого забезпечення проведення генетично-молекулярних експертиз.

Новини за темою: Лікарі розповіли про стан курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині

Окрім цього, у ДБР наголосили, що після проведення всіх експертиз з ідентифікації загиблих, їхні тіла повернуть їхнім родичам в найкоротші терміни.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. 

Вранці у суботу, 26 вересня, в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака.

У це же день рятувальники, які працювали на місці трагедії, знайшли тіла всіх загиблих у катастрофі: загалом загинуло 26 людей.

Згодом Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба опублікував список загиблих у результаті авіакатастрофи військового літака Ан-26 у Чугуєві Харківської області.

Loading...