До розмови із луцьким терористом Зеленського готували психологи та переговорники, – Корнієнко

Олександр Корнієнко. Слуга Народу / Facebook

"Слуга народу" – людиноцентрична сила, тому, якщо мова йде про життя людей, президент буде все робити, аби його зберегти

Президента України Володимира Зеленського готували до розмови з луцьким терористом психологи та переговорники.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Політик, коментуючи рішення Зеленського піти на переговори з луцьким терористом, зауважив, що президент неодноразово наголошував на тому, що життя людини для нього найважливіше.

"І саме в цьому випадку я думаю, що в принципі президент зробив те, що він мав зробити. Він розуміє всю ситуацію. І наскільки мені відомо, він готувався  до цього. Тобто це була певна підготовка і з психологами, і переговорниками, які допомогли йому цю розмову провести з паном, який захопив заручників, і в результаті чого він дійсно пішов далі на співпрацю, фактично звільнив заручників і здався нашим правоохоронцям", – сказав Олександр Корнієнко.

Новини за темою: У жодному разі не можна було втягувати в цей процес президента: Катеринчук про визволення заручників у Луцьку

Політик наголосив, що "Слуга народу" – людиноцентрична сила, тому, якщо мова йде про життя людей, то президент буде все робити, аби його зберегти.

"Він показував це і при обмінах, які були, коли ми дуже багато людей повернули в Україну, і, сподіваємося, що повернемо ще. Це все спрямовано на те, щоб зберегти життя людей", – підкреслив голова партії "Слуга народу".

Новини за темою: Що не так з терактом у Луцьку?

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками, мав спільників. Кількох із них уже затримали.

Сьогодні, 23 липня луцькому терористу Кривошу обрали запобіжний захід.

 

 

 

Loading...