До одеського порту зайшов есмінець флоту королівства Великої Британії

З 7 до 12 жовтня Британія та Україна проводитимуть тренування в морі

В Одесу зайшов ракетний есмінець флоту Великої Британії Dragon. Корабель перебуватиме в українських водах з 7 по 12 жовтня, повідомляє пресслужба командування ВМСУ.

Згідно з повідомленням, крім протокольної зустрічі, у планах британських і українських військових спільні корабельні тренування на борту британського есмінця і проведення спільного тренування в морі типу PASSEX – тактичне маневрування. Мета таких тренувань – забезпечення і підвищення взаємосумісності та відпрацювання взаємодії в бойових умовах або для виконання гуманітарних завдань.

Довідка:

Есмінець військово-морського флоту Великої Британії Dragon був спущений на воду у 2010 році, а у 2012 увійшов до складу флоту. Це єдиний корабель королівського флоту, на кожній стороні корпусу якого розміщене класичне зображення дракона "Y Ddraig Goch" – національного символу Уельсу.

Dragon – есмінець протиповітряного захисту. Він озброєний керованими ракетами Aster типу "земля-повітря" і протикорабельними ракетами типу Harpoon, гарматами, кулеметами та системою протиракетного захисту Sea Viper. Також есмінець несе на борту 1-2 вертольоти, які мають знаходити та знищувати субмарини противника. Це один з шести таких есмінців у складі британського флоту.

Новини за темою: Дві групи кораблів НАТО увійшли в Чорне море для навчань з Україною і Болгарією

Нагадаємо, 16 вересня в Чорне море увійшов гідрографічний корабель підтримки десантних та протимінних операцій Королівських ВМС Великої Британії HMS Enterprise, оснащений системами збору інформації.Loading...