Дмитро Співак: Звільнення Ситника – тест на те, чи Україна держава, чи "бананова республіка"

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

За 5 років роботи Ситник не показав жодних результатів

Звільнення керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника – це тест для України на те, чи вона держава, чи "бананова республіка".

Про це в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

Гість програми наголосив: немає у світі жодної країни, де людина, яка судом визнана причетною до корупції, може офіційно очолювати Антикорупційне бюро. Але в Україні можливо все.

"І я вважаю, що зараз знову з’явилося 155 підписів народних депутатів, які повинні проголосувати новий закон, який дасть можливість звільнити Ситника. І знаєте, це тест на те, чи ми держава, чи ми вже зовсім перетворилися на колонію, на "бананову республіку", – заявив Дмитро Співак.

Ба більше, додав він, директор Національного антикорупційного бюро взагалі не показав жодних результатів роботи.  

Новини за темою: Незаконні юридичні дії Артема Ситника пов'язані з економічними інтересами щодо моєї компанії, - Олег Бахматюк послам G7

"Тобто немає взагалі нічого. За 5 років роботи! Я навіть не хочу зараз витрачати час, я просто обрисував суть. А чому так працюють "соросята"? То вони так працюють в цілому світі. Їхнє завдання – лобіювати те, що необхідно, та відбивати і захищати тих, на кого нападають якісь депутати", – прокоментував Дмитро Співак.

Новини за темою: Кива: Законопроєкт, який дозволить зняти Ситника з посади директора НАБУ, зник з порядку денного позачергової сесії Ради

Нагадаємо, раніше народний депутат Андрій Деркач звинуватив Артема Ситника у цілому ряді злочинів і навів докази, що свідчать про роботу керівника НАБУ та його підлеглих на посольство іншої держави.Loading...