Для жителів Луганської області, які втратили домівки через масштабні пожежі, знайшли тимчасовий прихисток

Пожежі на Луганщині ДСНС

Погорільців поселили у гуртожиток

Для жителів Луганської області, домівки яких знищили масштабні пожежі, що вирують у регіоні, знайшли прихисток – їх поселили у гуртожиток.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Катерина Барчик.

У гуртожитку сьогодні перебувають 11 погорільців. Як зазначають волонтери Червоного Хреста, в одну кімнату селили членів однієї родини. У гуртожитку є вільні кімнати, тож, якщо дах над головою знадобиться ще комусь із місцевих мешканців, їх туди поселять.

Новини за темою: Потерпілим від пожеж на Луганщині виплатять по 300 тис. грн за втрачене житло

Катерина Барчик повідомила, що людям надали речі першої необхідності, теплий одяг, постільну білизну, привезли воду, ліки, а єдине, чого не вистачає, – це їжі. Тож волонтери закликають допомогти з продуктами харчування.

Нагадаємо, 30 вересня в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомляли, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Учора, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

За останніми даними, в результаті пожеж загинули 9 людей і 17 осіб постраждали. Наразі продовжується гасіння пожежі та встановлення причин загоряння.

Додамо, під час лісових пожеж на Луганщині вогонь розповсюдився на понад 19 тис. га території у 8 осередках.Loading...