Держава втратила понад 850 млн грн: Директора філії "Укрзалізниці" запідозрили у халатності

Фото з відкритих джерел

Досудове розслідування здійснює Національна поліція

Керівнику однієї з центральних філій "Укрзалізниці" оголосили про підозру у службовій недбалості, яка завдала державі понад 850 мільйонів гривень збитків. Про це 11 червня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора. 

Так, за даними відомства, керівник підрозділу "УЗ", яким здійснювалося видобування корисних копалин, не забезпечив належне оформлення дозволів на проведення вибухових робіт на гранітних кар'єрах. 

У результаті цього протягом 2017-2018 років незаконно було проведено 9 вибухів на території Житомирської області. Крім цього, було видобуто більше 340 кубічних метрів гірничої маси. Зазначається, що такі дії заподіяли державі збитки на суму понад 850 мільйонів гривень.

Новини за темою: На Житомирщині через незаконний видобуток піску державі завдали збитків на майже 5 млн гривень

Унаслідок цього посадовцю було повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Досудове розслідування здійснюється Головним слідчим управлінням Національної поліції.

Нагадаємо, нещодавно до суду було скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з управлінь Повітряних сил Збройних Сил України, який через службову недбалість завдав державі збитків на майже 800 тисяч гривень.Loading...