live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Денісова вимагає від Москалькової пояснень щодо арешту українських рибалок в Азовському морі

Офіційні повідомлення щодо підтвердження анкетних даних не надходили

Людмила Денісова (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до своєї російської колеги Тетяни Москалькової з вимогою надати інформацію щодо затриманих українських рибалок в Азовському морі. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. 

"Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційні дані стосовно затриманих громадян України, зокрема їх повні анкетні дані, підстави затримання та процесуальний статус, а також перевірити дотримання прав затриманих громадян України на належне утримання, справедливий суд та захист", - зазначила Денісова.

Окрім цього, вона повідомила, що 4 лютого 2020 року рішенням "Киевского районного суда" був незаконно заарештований кримський татарин Нариман Межмединов, але про це затримання стало відомо лише 17 лютого з повідомлення "прес-службы управления ФСБ по Крыму и г. Севастополю".

Нагадаємо, у суботу, 15 лютого, російські прикордонники в Азовському морі (біля берегів Кримського півострова) затримали українське судно, на борту якого перебували чотири особи. 

Міністерство закордонних справ України викликало тимчасового повіреного у справах Російської Федерації в Україні та висловило протест у зв'язку із затриманням чотирьох українських рибалок в Азовському морі.

Loading...