ДБР вручило Федині підозру і викликало на допит

Софія Федина

Укрінформ

Федина вважає, що справою про війну займаються люди, які не розуміються на цьому

Державне бюро розслідувань вручило народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині підозру та викликало її на допит. Про це вона повідомила під стінами ДБР, пише Укрінформ.
 
"За результатами вручення маю повістку на допит. Мушу наголосити, що справою про війну займаються люди, які не служили, не захищали в бою Україну, вони не розуміють, про що йдеться, бо вони ніколи на собі не відчували пострілів. Вони ніколи не відчували за собою того, що приносить за собою війна", - заявила Федина.
 
Як зазначається, з метою підтримки народної депутатки під стіни Державного бюро прийшли її колеги з партії та інші активісти.
 
Нагадаємо, 26 жовтня минулого року депутатка Софія Федина та волонтерка Маруся Звіробій у Львові провели онлайн-трансляцію в YouTube та у Facebook, де погрожували вбивством президенту України Володимиру Зеленському через його державну діяльність.
 
Після чого Державне бюро розслідувань скерувало до Офісу генеральної прокуратури підозру народній депутатці України Федині через погрозу вбивством президенту Зеленському.
 
А минулого тижня, 6 лютого, Софію Федину викликали до ДБР для вручення підозри. Проте народна обраниця не прийшла до органу.
 
У той же час 6 лютого повідомлення про підозру вручили волонтерці Марусі Звіробій.
Loading...