Новини » Події Читать эту новость на русском

ДБР штурмом взяло музей Гончара, де Порошенко відкрив виставку: Є потерпілі

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Під будівлею музею зібралися народні депутати та журналісти

Співробітники Державного бюро розслідувань штурмом взяли будівлю Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", де 26 травня Петро Порошенко відкрив виставку картин зі своєї родинної колекції. Про це повідомляє Pavlovsky News.

"Співробітники ДБР штурмом взяли будівлю музею Гончара, де Порошенко відкрив виставку картин. Розштовхуючи пресу і народних депутатів, представники Держбюро зайшли в приміщення. Є постраждалі", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, наразі у приміщення нікого не пропускають. За словами нардепів, у музеї знаходиться слідчий. Біля будівлі музею зібралися журналісти та народні депутати. 

За словами директора музею Петра Гончара, в приміщенні, де розташовані картини Порошенка, проходять обшуки. Однак самого директора не впустили, але там нібито знаходиться адвокат Петра Олексійовича. 

"Будемо сподіватися, що роботи вони не заберуть. Це найголовніше", - підкреслив Гончар.

Також він наголосив, що співробітники ДБР увірвалися в приміщення незаконно і при цьому ще й пошкодили майно. 

Нагадаємо, сьогодні, 26 травня, п'ятий президент України Петро Порошенко не з'явився на допит до Державного бюро розслідувань стосовно переміщення через кордон України 43 картин. Натомість Петро Олексійович вирушив на відкриття виставки картин, щодо яких його мали б допитати.

Loading...