ДБР: Нардепу Федині загрожує до п'яти років тюрми

Софія Федина. Фото: Микола Тис/ZIK

Вона разом із Звіробій погрожувала вбивством Володимиру Зеленському

Народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині загрожує до п'яти років позбавлення волі через погрози вбивством президенту України. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

"Прокурорами офісу Генерального прокурора за дорученням Генерального прокурора у приміщенні ДБР повідомлено про підозру жінці у погрозі вбивством голові держави згідно з ч. 2 ст. 28 ("Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією") та ч. 1 ст. 346 ("Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча") Кримінального кодексу України. У разі доведення провини підозрюваній загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років", - зазначили у відомстві.

Народний депутат, діючи за попередньою змовою, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи в одній з кав'ярень у Львові, під час онлайн-трансляції у соціальній мережі Facebook та на відеохостингу YouTube висловила усні погрози вбивством щодо президента України Володимира Зеленського у зв'язку з його державною діяльністю.

Як відомо, 26 жовтня минулого року депутатка Софія Федина та волонтерка Маруся Звіробій у Львові провели онлайн-трансляцію в YouTube та у Facebook, де погрожували вбивством президенту України Володимиру Зеленському.
 
Після чого Державне бюро розслідувань скерувало до Офісу генеральної прокуратури підозру народній депутатці України Федині через погрозу вбивством.
 
Минулого тижня, 6 лютого, Софію Федину викликали до ДБР для вручення підозри, проте народна обраниця не прийшла до органу.
 
Того ж дня повідомлення про підозру вручили волонтерці Марусі Звіробій.
Loading...