ДБР перевірить всі літаки Ан на озброєнні Збройних сил через трагедію під Харковом

Слідчі перевірять літаки, які перебувають на озброєнні з 1991 року

Фото з відкритих джерел

Слідчі Державного бюро розслідувань ініціювали проведення перевірок усіх літаків виробництва держпідприємства "Антонов", які перебувають на озброєнні ЗСУ. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що перевірці підлягають усі літаки, які перебувають на озброєнні з 1991 року і дотепер. Водночас аудитори Державної аудиторської служби України проведуть перевірки в Командуванні Повітряних Сил ЗС України, військовій частині А4104, Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, ПАТ "МОТОР СІЧ", ДП "Завод 410 ЦА" та ДП "АНТОНОВ".

Новини за темою: Після катастрофи Ан-26 Зеленський просить інформацію про стан всієї військової техніки

Як повідомляють у ДБР, перевірки стосуватимуться питань витрати державних коштів на утримання, обслуговування, ремонт, модернізацію, проведення регламентних робіт, а також організацію проведення навчальних польотів літака Ан-26, який розбився під Харковом.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Один із курсантів помер у лікарні, куди потрапив у дуже важкому стані після падіння військового літака Ан-26 у Харківській області.

Новини за темою: Родинам загиблих під час авіакатастрофи Ан-26 на Харківщині почали передавати тіла, - ДБР

Загалом у результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу.  Водночас один курсант-третьокурсник вижив.Loading...