ДБР назвало основні версії слідства щодо авіакатастрофи в Харківській області

Місце аварії військового літака АН-26

ДСНС

Також у відомстві розповіли про стан осіб, які вижили

Слідчі Державного бюро розслідувань перевіряє чотири основні версії розслідування кримінального провадження щодо падіння військового літака АН-26 Повітряних Сил ЗСУ у Харківській області. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Згідно з повідомленням, у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 416 Кримінального кодексу (порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки) слідство перевіряє такі версії: 

  • катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарату;
  • катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків екіпажем;
  • неналежне виконання службових обов'язків особами, які були відповідальними за керування польотами;
  • неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Новини за темою: Авіакатастрофа на Харківщині: У Міноборони назвали попередню причину трагедії

Як зазначається, внаслідок катастрофи 25 осіб загинули, дві особи вижили: одна особа у середньому стані, інша - у надважкому стані.

З метою координації дій на місце події виїхало керівництво Державного бюро розслідувань, Офісу генерального прокурора, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної поліції України.

Новини за темою: Авіакатастрофа на Харківщині: Біля Чугуєва знайшли ще одне тіло та чорні скриньки літака

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26.

У Командуванні Повітряних сил ЗСУ заявили, що під час падіння військового літака АН-26 біля Чугуєва Харківської області на борту перебували 27 людей, з них 25 осіб загинули, ще двоє перебувають у важкому стані.

 Loading...