ДБР навідалося з масовими обшуками до податківців через махінації із ПДВ

Державі було завдано збитки на 45 млн гривень

Співробітники Державного бюро розслідувань провели понад 20 обшуків у службових приміщеннях Державної податкової служби України у місті Києві, Львівській та Донецькій областях. Про це повідомляє пресслужба ДБР. 

Згідно з повідомленням, обшуки провели в рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за заявою ексміністра фінансів Ігоря Уманського. 

Як зазначається, посадовці центрального апарату та регіональних органів Державної податкової служби України, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди сприяли протиправному формуванню податку на додану вартість.

Таким чином, співробітники ДПС сприяли функціонуванню "конвертаційно-транзитних" груп суб'єктів господарювання та оминанню ними систем автоматизованого моніторингу оцінки ступенів ризику і, як наслідок, ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

За попередніми підтвердженими підрахунками, сума збитків, завданих державному бюджету, становить понад 45 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно у Закарпатській області співробітники ДБР спіймали під час одержання 1000 доларів хабара працівника сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної податкової служби.

Loading...